Olles koostööd teinud parimate produtsentidega nii Eestist kui Soomest, on Mariliisi looming tõeliselt mitmekülgne ja peidab endas rohkelt dünaamikat ja detaile!

Tõeliselt talendika artisti omaloomingust leiab nii Eesti vaadatuima telesarja Pilvede All tunnusmeloodia "Väike valge vale" kui ka Skyplus Sügishitt 2017 superfinaali auhinnalise 2. koha loo “Go”. 2019. veebruaris koostöös Hendrik Sal Salleriga ilmunud singel  "Sinust isu täis ei saa" püsis Reporteri Top 10s 13 nadalat! Mariliis Jõgeva osales Eesti Laul 2020 võistlusel enda looga "Unistustes", võites paljude vaatajate südamed. Tema kõige värskem lugu on aga "Päikest täis".

Sel suvepäeval astub Mariliis külaliste ette muusikaprodutsendiga OLLIE. Mariliis teeb kaasa ka OLLIE uhiuues loos "Paradise" , mida artist liigitab Tropical House/Dance-pop žanri alla ning kirjeldab seda kui suvist hea-tuju-laulu. Mis võikski suve algusesse veel paremini sobida!

Pileti hinnaks on 15 eurot. Piletitele toimub ainult eelmüük (st kohapeal pileteid ei müüda) kuni neljapäeva, 13. augustini. Kokku mahutab Vainupea kabel ca 100 inimest.

Rekvisiidid piletite soetamiseks:
saaja: Vainupea küla selts MTÜ
konto: EE392200221058315555
selgitus: piletite arv, Mariliisi kontsert Vainupeal

Piletite müügi lõppemise kohta saab edastatud teavitus. Seega kiirelt pileteid ostma!

Mariliis Jõgeva ja OLLIE kontsert Vainupeal