Pulmamessil osalejad said näha lilleseadjate, juveliiride, kondiitrite, kleitide valmistajate ja paljude teiste valdkonnaga seotud tegijate väljapanekuid. Oma oskusi/teenuseid tutvustasid fotograafid, kaunistuste tegijad ning videograafid. Kohapeal toimusid nii loengud kui ka töötoad erinevatel teemadel, mis aitavad noorpaaril oma tähtsat päeva ette planeerida kui ka sujuvalt läbi viia. Kohtusime mitmete 2017. aastaks Vainupea kabelisse juba broneeringu teinud inimeste kui ka paljude veel erinevaid võimalusi uurivate ja abiellumist kavandavate noortega.

"Eesti Pulmad 2017" pulmamess / foto: Mario Luik

Vainupea kabeli pulmamessil tutvustamise eesmärgiks oli eelkõige kasvatada meie koostööpartnerite võrgustikku, et kasutada efektiivselt ära ristturunduse võimalusi ning olla teadlik lähedalasuvatest teenusepakkujatest. Nii vestlesime majutusasutuste esindajate, fotograafide, lilleseadjate, catering`i tegijate ja ka pulmamuusika pakkujatega. Vainupea kabelit sobiva tseremoonia läbiviimise kohana tutvustasime ca 15 noorpaarile, kelle pulmapäev saab 2017. või 2018. aastal toimuma Lääne-Virumaal või Harjumaal.

"Eesti Pulmad 2017" pulmamess / foto: Mario Luik

Kokkuvõttes saime paljudelt messil osalenud tegijatelt kui ka külastajatelt tagasiside, et Vainupea kabel (Vainupea küla) on ainulaadne ja meeldejääv koht, mida tasub kõigil kindlasti külastada. Soovime omalt poolt jõudu ja jaksu Pulmad.ee meeskonnale ning lahedate kohtumisteni kõigiga, kelle tee toob Vainupeale! Vaata pulmamessi pilte SIIT.