Postitused sildiga 'rannaretk'.
Mario Luik  •  11. juuni, 2016

Kirikute Öö kabelis ja rannaretk Vainupeale

10. juuni õhtul avati Vainupea kabeli uksed Kirikute Öö õhtuks ning 11. juuni ennelõunal sai Vainupealt üle-Eestiliste merekultuuriaasta sündmuste raames alguse rannaretk. Loe lisaks
Mario Luik  •  03. juuni, 2016

Merekultuuriaasta juunikuu rannaretked viivad Vormsile, Harjumaale ja Lääne-Virumaale 

Juunis toimub kolm merekultuuriaasta rannaretke, mis viivad Vormsile, Harjumaale ja Lääne-Virumaale. 4. juunil toimuv rannaretk avastab Vormsi saart jalgratastel ning on mõeldud eelkõige nooremale koolieale. Päeva jooksul tutvutakse kohalike vaatamisväärsuste ja käsitöö- ning ehituskunstiga. 11. juuni retke sihtkohad on Lääne-Virumaa rannakülad Vainupea, Eisma, Rutja ja Karepa. Rannaretk avab uksed kohalike ettevõtmistesse ja kodudesse. 18. juuni rannaretk viib huvilised Harjumaa looduskaunitesse paikadesse Rannamõisas, Suurupis ja Naagel. Harjumaa rannaretk viib rannakülade ja merendusajaloo kõrval ka sõjaajaloo radadele – kunagise Peeter Suure merekindluse kaitserajatiste ja nõukogude sõjaväerajatiste põnevate objektide juurde.
Loe lisaks
Mario Luik  •  24. mai, 2016

Merekultuuriaasta rannaretk tutvustab rannakülasid

Ainulaadne rannaretk, mille jooksul saab tutvuda korraga nelja küla merekultuuriga. 11. juuni retke sihtkohad on Lääne-Virumaa rannakülad Vainupea, Eisma, Rutja ja Karepa. Rannaretk avab uksed kohalike ettevõtmistesse ja kodudesse.
Loe lisaks