Postitused sildiga 'turism'.
Mario Luik  •  22. juuni, 2016

Vihula vallas tegutsejate info ja kaart

Vihula Vallavalitsus on koostöös kohalike turismiettevõtete ja teenusepakkujatega koostanud ülevaatliku infotahvli ja kaardi, millega kaasa aidata toodete ja teenuste tutvustamisele Vihula vallas. Info saab erinevatele teadetahvlitele üle Vihula valla üles pandud. Loe lisaks
Mario Luik  •  21. juuni, 2016

Loodusravi ning saunatraditsioonide kursus

Keskkonnaamet koostöös Krautmani massaaži- ja terviseakadeemia, Oanduaia ning Adami turismitaludega korraldab 25.-27. juunil loodusravi ning saunatraditsioonide kursuse. Koolitust viib läbi Alar Krautman koos partneritega. Kursus toimub Lahemaal, Oandul Oanduaia ning Vainupeal Adami talus. Kursust toetab SA Keskkonnainvesteeringute Keskus. Kolmanda päeva Põhja-Eesti suitsusauna rituaalist saavad osa võtta kogu kursuse läbinud. Osalejate arv on piiratud (15), vajalik eelnev registreerimine (hiljemalt 24. juuniks). Osalustasud katavad lõunasöögi ning energiapausid. Võimalus lisatasu eest ööbida.
Loe lisaks
Mario Luik  •  26. mai, 2016

Info valla turismiettevõtjale ja kaupade / teenuste pakkujale

Vihula Vallavalitsus on asunud uuendama infot vallas tegutsevate turismiettevõtete ja pakutavate teenuste/kaupade kohta.  Andmete põhjal koostatakse valla kaardiga infovoldik, kuhu on kantud erinevaid teenuseid pakkuvad ettevõtted – majutus, toitlustus, kaubandus, toidu-, käsitöö jm kaupade valmistamine, samuti loodusrajad, vaatamisväärsused jm.
Loe lisaks