Kõigil huvilistel on võimalik alates juuni algusest soetada meie sõbra Forest Kämp`i debüütalbumit, mis kannab nime Sip El Gaad. Veebruaris Vainupea kabelis esinenud bänd sai meie soojast vastuvõtust täiendavat indu, et plaadimaterjal kokku panna ning esikalbumi ilmumiseni jõuda. Pärast 5. juunil Tartus Genialistide Klubis toimunud plaadiesitlust õnnestus Forest Kämp`i põhihäälelt Jaan Sepalt veidi nende tegemiste kohta aru pärida ...

Forest Kämp Genialistide Klubis Tartus
Forest Kämp`i debüütalbumi esitlus Tartus Genialistide Klubis / foto: Mario Luik

K: Mis on Forest Kämp?

V: Forest Kämp on Tartu päritolu noor muusikaline kollektiiv, kes mängib koos juba pisut üle 2 aasta. Stiililiselt oleme end liigitanud urbanistliku kantri žanrisse, kuid eks seda muusikat on tihtilugu päris keeruline kuhugi „kasti paigutada“.

K: Millest või kellest on Teie looming inspireeritud?
V: Enamasti saame inspiratsiooni läbi elatud olukordadest ja kogemustest, loodusest, huumorist, muusikast ja kunstist.

K: Keda näete ise oma peamise kuulajaskonnana?
V: Hetkel on suurimateks toetajateks ning kuulajaskonnaks meie sõbrad, aga nende kaudu on meie looming üha enam ja enam väljaspoole suurt sõpruskonda liikunud. Suurima publiku kogemuse oleme saanud enamasti Tartus, kuid näeme oma kuulajaskonnana kõiki – nii noori kui vanu üle terve Eesti!

K: Kaua võttis esikalbumi kokkupanek aega?
V: Albumi kokkupanek võttis aega rohkem kui me esialgu eeldasime. Esimesed lood tegime kaks suve tagasi. Seda võikski alguseks nimetada …

K: Millised kolm sõna iseloomustavad Forest Kämp`i esikalbumi kõla?
V: Ma arvan, et need kolm sõna võiksid olla – lõbus, lihtne ja kaasahaarav.

K: Kus võib teid sellel suvel-sügisel esinemas näha?
V: Oleme oma plaanidega pisut hiljaks jäänud, kuna plaadi tegemine võttis palju aega. Üks on aga kindel – Viru Folgil näeb meid kohe kindlasti!

Forest Kämp - Sip El Gaad

K: Kuidas saab Teie plaati osta (sh palju maksab)?
V: Meie plaati saab osta hetkel läbi meie Facebooki lehe (kirjutades privaatsõnumitesse) või siis kirjutades otse meie e-mailile – forestkontakt@gmail.com. Plaadi toimetame ise kohale või siis saadame postiga. Plaadi hinnaks on 10 eurot.

K: Millised on Teie edasised suuremad eesmärgid?
V: Hetkel on plaanis valmistuda suvisteks ettevõtmisteks, kirjutada uut materjali, anda võimalikult palju kontserte ja nautida elu.

K: Tervitused, mõtted, soovid?
V: Tervitan kõiki Vainupea inimesi, kes meid veebruaris kuulamas käisid ja ka kõiki neid, kes kahjuks seekord veel kohale ei jõudnud. Vainupea jättis meile sügava mälestuse ja plaanime kindlasti teid jälle külastada. Kõike parimat ja ilusat suve!

Hoia end Forest Kämp`i tegemistega kursis:
Kuula Forest Kämp`i lugu Rändamine, mis ka albumil kenasti olemas - SoundCloud.

Täiendavalt võib plaadiostu huvi korral ühendust võtta: Mario Luik / +372 55 598 316. Toetame andekaid Eesti muusikuid!

Inspiratsiooni ja kordaminekuid Forest Kämp`ile!