Jaanus Nuutre
Vainupea külaseltsi juhatuse liige Jaanus Nuutre on üks nendest, kes korraldab sel aastal koostöös tippfotograafidega rahvusvahelise fotokonkursi / pilt: Marianne Loorents/Virumaa Teataja/Scanpix

”Lahemaa rahvuspargi idapoolseima külana soovib MTÜ Vainupea küla selts tuua rohkem tähelepanu meie rahvuspargi olemusele, võimalustele ja ilule. Sooviga olla fotograafide jaoks alguspunktiks Lahemaa rahvuspargi lõpututel metsaradadel ja randadel, algatab Vainupea küla selts fotokonkursi ”Lahemaa lummuses 2023”, sõnas külaseltsi juhatuse liige Jaanus Nuutre.

”Eestimaa mereäärseima pühakojaga õnnistatud Vainupea küla pakub suvitamisrõõmu paljudele kodumaistele ja rahvusvahelistele külalistele. Üheskoos kaunite liivarandade, vaatamisväärsuste ja Lahemaa rahvuspargiga pakub Vainupea küla aastaringselt toimuvaid kontserte jt sündmusi ja ka majutusvõimalusi. See teeb Vainupea küla üheks ainulaadseimaks paigaks kogu Põhja-Eestis”, jätkas Nuutre.

Fotokonkursile ”Lahemaa lummuses 2023” on osalema oodatud kõik fotograafia huvilised üle maailma - nii professionaalid, harrastajad, noored kui ka juba kogenenumad, et jäädvustada pildis kaunist Vainupea küla ja meie rahvuslikku aaret Lahemaa rahvusparki.

Rahalise auhinna saavad kahe kategooria parimad tööd. Eriahindadega saavad tunnustatud teisedki žürii poolt äramärgitud tööd. Ühtlasi valib žürii 10 parimat fotot rändnäitusele, mille alguspunkt on Vainupea kabel. Vaata ka www.vainupea.ee/konkurss Lisainfo: konkurss.vainupea@gmail.com

Allikas: Lääne-Virumaa Uudised