"Jutt jumala õige" Vainupea kabelis

"Jutt jumala õige" Vainupea kabelis / foto: erakogu

Virumaa Teataja ja Lääne-Viru Omavalitsuste Liit korraldavad taas maakonna silmapaistvaimate tegude esiletõstmise. Aasta teo konkursil püüavad tänavu tiitlit kümme nominenti ühisteo ja kümme isikuteo kategoorias. Võitjad selguvad rahvahääletusel.

Hääletusel osalemiseks saada Virumaa Teataja toimetusse aadressil Laada 27, 44310 Rakvere täidetud ankeet, mille leiad lehest, anna oma hääl kohalikus raamatukogus või Lääne-Viru Omavalitsuste Liidu kodulehel www.virol.ee/aasta-tegu. Rahvahääletus kestab 7. jaanuarini (kaasa arvatud). Kõigi hääletajate vahel loositakse välja kolm õnnelikku, kes saavad endale valida meelepärase raamatu Postimehe kirjastuselt.

Aasta tegu valitakse tänavu juba 18. korda. Võitjad hõigatakse välja traditsioonilisel tunnustusüritusel. Lääne-Virumaa aasta teo tiitel antakse välja kahes kategoorias: üks isikuteo ja teine ettevõtte/asutuse/organisatsiooni ehk ühisteo kategoorias. Aasta teo valimisel lähtutakse järgmistest kriteeriumidest: eriline edu; vajalik ja kordaläinud suurüritus; oluline ehitis või loominguline saavutus; paik või asi, mida võib pidada 2020. aasta märgiks. Aasta teo tiitli vääriline on tegu või üritus, millest räägitakse ka tulevikus kui märgist kodukülas, -vallas, -linnas, -maakonnas.

Nominentide tutvustused (Virumaa Teataja).

Allikas: Virumaa Teataja