Külavanema pühadetervitus / pilt: erakogu

Nagu ikka, kes teeb, see jõuab - meie oleme jõudnud! Kui oled ise pidevalt asjas nii-öelda sees, siis vahel kipub olema raske olulist märgata. Rääkimata meie kõigi kiitmisest. Terve aasta jooksul sain võrreldes möödunud aastatega samamoodi erinevatel sündmustel ja koosviibimistel (nt koolituspäevad, seminarid) kinnitust, et oleme ikka üks vahva ja tegus kogukond. Teeme koos nii hästi ja nii palju kui oskame ning seda on tegelikult rohkem kui küll! Usun jätkuvalt hea energia olemasolu ning just see on aidanud mõningatel väsimust ilmutanud perioodidel meie kogukondlike tegemiste peale mõeldes selget pead hoida. Suured tänud usalduse ning nende heade sõnade eest, mis ikka ja jälle just nendel kõige vajalikumatel hetkedel on minuni jõudnud. Ju nii ongi pidanud minema.

Järgnevalt mõned olulisemad meenutused 2022. aasta tegemistest:

Möödunud nädalavahetusel jõudis ETV`s jooksev "Tähendamisi" (saatejuht Aivi Parijõgi) oma käimistega Vainupeale. Oleme kõik koos teinud ära suure töö, et meie pühakoda on täna sedavõrd väärikalt püsimas. Vaata SIIT.

Saabuv aasta on nii meie küla (440) kui ka pühakoja (130) jaoks juubeliaastaks. Väga tore, et erinevad toimkonnad on jõudsalt oma tegemistega peale hakanud ja erinevad ettevalmistustööd on juba tehtud. Täpsemat infot erinevate sündmuste ja kogunemiste kohta aga juba lähiajal.

Rahulikke pühi ja vägevat uut aastat!

Tänutundega,
külavanem Mario Luik