Tunnustused (markeeringuga karikas):

Jaanus Nuutre - VAINUPEA LAVASTAJA 2020 (märkimisväärselt kultuuriellu panustamise, etenduste läbiviimise, sh kabelile pleedide kinkimise ja kabeli annetusfondi algamise, ja fotonäituse ülespanemise eest)  

Tiit Kolde - VAINUPEA ARENDAJA 2020 (mänguväljaku uuendamise eest, varasemalt mänguväljaku püstipaneku eest)

Valdek Haugas - VAINUPEA MÕTLEJA 2020 (sisukate arutelude ja aktiivsuse eest kogukonna uue liikmena)

Piia ja Peep Reismann - VAINUPEA MÄRKAJAD 2020 (kabeli väravale iga-aastase lillede istutamise, kabeli väravate parandamise ja aktiivse tagasiside andmise eest)

Mart Vilu - VAINUPEA TAASTAJA 2020 (kabeli renoveerimisprojekti aktiivse eestvedamise ja küla heakorra tagamisel kaasamõtlemise eest)

Tublid külamehed Tiit, Peep ja Mart
Tubli külamehed Tiit, Peep ja Mart / foto: Piia Reismann

Eritunnustused (graveeringuga "kuldlusikas"):

Kadi Ummik - VAINUPEA KODUKOKK 2020
Liivi Arulaane - VAINUPEA KODUKOKK 2020
Maire Tohver - VAINUPEA KODUKOKK 2020
Sigrid Heinlo - VAINUPEA KODUKOKK 2020
Inge Laas - VAINUPEA KODUKOKK 2020

Tunnustus „Hea Naaber“:

"See on suurepärane tunne kui su naabrid ootavad sind alati külla. Ja kui su naabrid ongi nagu su päris oma pere, siis on see veelgi erilisem teadmine. Meie naabrid Lehtsalu kinnistul on tublid ja töökad. Alati rõõmsameelsed ja abivalmis. Nii nende kodu kui ka külmkapi uksed lähevad aktiivseid külalisi "jälle" hoovis nähes kärmelt lahti. Oleme seal nö omad joped. Meie pisipõnnid on seal oodatud ja hoitud, andes seeläbi emmele ja issile vahel natukene hingamisruumi. Käesoleva aasta suvi oli nii meile kui ka meie naabriperele emotsionaalselt raske. Koos oleme meenutanud, koos oleme edasi liikunud. Oleme õnnelikud, et olete olemas - Merike, Laine, Raimond ja Raido. Meil on vedanud. Vainupea külal on vedanud."

Tunnustab naabripere Vanakõrtsi kinnistult - Kadi, Mario, Joosep ja Otto.