Postitused sildiga 'konkurss'.
Mario Luik  •  21. märts, 2023

Juubelit tähistav Vainupea pälvis Lääne-Virumaa aasta küla tiitli

Esmaspäeval hääletas Lääne-Viru Omavalitsuste Liidu (VIROL) juhatus maakonna aasta külaks Vainupea. Teiseks kandidaadiks oli seatud Viru-Jaagupi kaheksast külast koosnev piirkond.
Loe lisaks
Mario Luik  •  03. nov, 2020

Kauni kodu tunnustus tuli ka Vainupeale

"Lääne-Virumaa kaunis kodu 2020" konkursil pälvis Haljala vallast tunnustuse Vainupeal asuv Lehtsalu kinnistu. Loe lisaks
Mario Luik  •  23. sept, 2016

Eesti kauneim maakodu taas valitud

Ajakirja Maakodu korraldatud konkursi „Eesti kauneima maakodu“ võitjad on selgunud. Žürii valis konkursile esitatud paremiku hulgast Eesti kauneimaks Sigrid ja Vaido Absaloni Muuli talu, mis asub Pärnumaal Tahkuranna vallas.
Loe lisaks
Mario Luik  •  18. mai, 2016

"Hea naabri" konkurss

Eesti Naabrivalve ühing on aastaid läbi viinud konkurssi parima naabri leidmiseks.  MTÜ Eesti Naabrivalve kutsub ka sel aastal kõiki Eesti elanikke 16. maist kuni 25. maini osalema Parima naabri konkursil. Konkursi abil tunnustatakse hoolivaid ja abivalmis naabreid ning kutsutakse üles osalema kogukonna elus, edendades heanaaberlikke suhteid.
Loe lisaks
Mario Luik  •  15. apr, 2016

Fotokonkurss "Lääne-Virumaa - aken laia maailma"

4. veebruaril kuulutas Lääne-Viru Maavalitsus välja fotokonkursi „Lääne-Virumaa – aken laia maailma“, et täiendada maavalitsuse fotokogu kaadritega, mida saab kasutada maakonna tutvustamisel ja turundamisel Eestis ja väljaspool.
Loe lisaks
Mario Luik  •  15. apr, 2016

Eesti kauneim maakodu 2016

Eesti vanim kodu- ja aiandusajakiri Maakodu jätkab ka sel aastal traditsiooni otsida üles kõik kaunid maakodud, suvilad ja aiad üle Eesti ning pärjata neist silmapaistvaim tiitliga „Eesti kauneim maakodu 2016”. Konkursi auhinnafondi väärtus on 4600 eurot.
Loe lisaks
Mario Luik  •  14. mai, 2014

Eestimaa kauneima maakodu konkurss

Üleskutse Eestimaa kauneima maakodu leidmiseks!
Loe lisaks